Nieuws

Vacature: Personal trainer/coach

ONE80fit is op zoek naar een enthousiaste en gedreven personal trainer/coach die ons team wil versterken. 

Je hebt de mogelijkheid om op basis van zzp of in loondienst te werken in een parttime dienstverband. Als personal trainer/coach bij ONE80fit ben je flexibel en bereid om avond- en weekenddiensten te draaien. 

Functie-eisen:
- Minimaal in het bezit van een MBO 4 diploma in Sport & Bewegen
- Bereidheid om door te leren en feedback te ontvangen
- Ervaring en kunnen omgaan met een brede doelgroep
- Commercieel denken en in het belang van het bedrijf kunnen handelen
- Zelfontwikkeling en sociale vaardigheden
- Bereidheid om in te vallen voor collega's en bij te dragen aan schoonmaak taken
- Organisatorisch talent voor het opzetten van kleine evenementen/challenges
- Verder ontwikkelen op gebied van voeding, herstel en mentale aspecten
- Open staan voor alle ontwikkelen en stromingen binnen de fitnessindustrie

Taken:
- Leveren van maatwerk trainingen op een veilige en effectieve manier 
- Het handhaven van hoge klanttevredenheid en kwaliteit van de trainingen
- Meedenken en bijdragen aan het succes van ONE80fit

Wij bieden een uitdagende en dynamische werkomgeving waarin je de ruimte krijgt om jezelf te blijven ontwikkelen en te groeien als professional. Als personal trainer/coach bij ONE80fit heb je de mogelijkheid om een significante bijdrage te leveren aan het succes van ons bedrijf.

Heb jij passie voor sport, geen groot ego ;-) en wil je graag aan de slag als personal trainer/coach bij ONE80fit? Stuur dan je CV en motivatiebrief naar info@one80fit.nl. We kijken uit naar jouw sollicitatie en hopen je snel te verwelkomen in ons team.

Dit vind je misschien ook interessant